BIURO RACHUNKOWE "KAPITAŁ" BARTŁOMIEJ NOWAK

SZKOLENIA

Biuro Rachunkowe KAPITAŁ to instytucja szkoleniowa wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu pod nr ewidencyjnym 2.30/00266/2014.

Biuro Rachunkowe KAPITAŁ to firma oparta na pasji, niezłomnej motywacji, a przede wszystkim na wieloletnim doświadczeniu zawodowym ludzi, którzy ją tworzą.

Specjalizujemy się w obszarze organizacji szkoleń i kursów zawodowych w dziedzinach takich jak:

• rachunkowość,
• podatki,
• finanse,
• kadry i płace.

Biuro Rachunkowe KAPITAŁ organizuje szkolenia na terenie całej Polski. Bardzo starannie dobieramy zespół ekspertów współpracujących, wszystkie szkolenia i kursy są realizowane przez wykładowców z dużym doświadczeniem zawodowym, co przekłada się na praktyczne ujęcie tematów prezentowanych uczestnikom. Case Study, kazusy, zadania i przykłady pozwalają uczestnikom zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w praktyce zawodowej. Naszym celem jest kształcenie na kilku poziomach merytorycznych: zarówno w zakresie podstawowym, jak i wysoce zaawansowanym. Naszą ofertę szkoleniową adresujemy do osób starających się o nowe kwalifikacje zawodowe, średniej i wyższej kadry menedżerskiej, pracowników działów księgowości i finansów jak również działów kadrowo - płacowych.

Oferta szkoleniowa firmy jest na bieżąco dostosowywana do potrzeb rynku.
BIURO RACHUNKOWE KAPITAŁ
BARTŁOMIEJ NOWAK

UL. 11 LISTOPADA 27
62-510 KONIN

TEL. 506 070 645

E-MAIL: biuro-kapital@wp.pl

www.kapitalkonin.pl
Copyright: BIURO RACHUNKOWE KAPITAŁ BARTŁOMIEJ NOWAK